7+1 detail, které udělají z obyčejné masáže nezapomenutelný zážitek 

7+1 detail, které udělají z obyčejné masáže nezapomenutelný zážitek 

Je naprosto oprávněné mít vysoká očekávání už v momentě, kdy erotickou masáž v Praze (či jinde) rezervujete. Snad každý salon vám slibuje ty nejkrásnější dívky, které se už o výjimečný zážitek postarají. Celkový výsledek ale často nijak nemusí vyčnívat z průměru. Existuje totiž několik podmínek, které je nutno dodržet, aby se masáž proměnila v opravdový skvost. Objevte 7+1 zdánlivých drobností, které jsou při návštěvě sexy spa rozhodující! 

Vůně v místnosti

Prostředí, ve kterém se masáž provádí, musí být mimořádně příjemné a zvoucí k odpočinku. Seriózní centra věnují velkou pozornost tomu, jak masážní místnost voní. Vědí, že vhodná vůně může lidem dodat pocit důvěrné intimity, a proto se v průběhu masáže cítí mnohem příjemněji. 

Při výběru vůně lze proto využít znalosti aromaterapie. Existují totiž určité esence nebo parfémy, například jasmín, skořice a mandle, které mají schopnost stimulovat sexuální touhu. Dovedete si snad představit lepší kombinaci? 

Intimní osvětlení

Osvětlení je detail, který by se neměl nikdy přehlížet! Během masáže by mezi vámi a masérkou mělo vzniknout pouto vzájemné důvěry a atmosféra je při tom zásadní. Proto hledejte podniky, které ví, že  správným osvětlením lze posílit soukromí a podpořit relaxaci. Jen tak se totiž budete moci úplně uvolnit.

Hudba nesmí chybět

Výběr hudby představuje další z klíčových aspektů, který vede k hlubšímu stavu uvolnění. Například romantická a relaxační hudba má schopnost zbystřit smysly osoby, která si užívá čas strávený v masážní místnosti. A to bez ohledu na typ erotické masáže, kterou absolvuje. Vy si snad dokážete představit užívat si ji v hrobovém tichu? 

Masážní oleje

Smyslné laskání těla se bez nich neobejde, je však důležité vybírat je s rozmyslem. Změkčují dotyk masérky, umožňují jí po vaší pokožce plynule klouzat, ale i proniknout hlouběji do svalové tkáně. Díky tomu je zážitek z masáže příjemnější. Pozor ale na příliš silné vůně olejů, které mohou působit rušivě. Navíc ne všechny vůně jsou afrodiziakální

Zkušenosti masérky 

To, jaké pocity si z erotické masáže odnesete, záleží do značné míry na zkušenostech a dovednostech masérky. Je proto nezbytné, aby za sebou měla perfektní přípravu nejen co se týče masážních technik, ale také z hlediska jednání s klienty. To vše se odráží v míře uvolnění, kterou vám během masáže dokáže poskytnout.

Kromě toho by k jejím největším přednostem měla patřit smyslnost, elegance a individuální přístup. Pokud u ní tyto vlastnosti postrádáte, hledejte je jinde. 

Vzrušující spodní prádlo

Ta nejlepší erotická masáž by měla být svůdná ve všech svých aspektech. A i když jde primárně o smyslné doteky, dráždit by měla všechny vaše smysly. Jemné a vzrušující spodní prádlo je pastvou pro oči a navíc samo o sobě může uspokojit mnohé fantazie.

Jazyk a styl komunikace

Masérka na vás nebude příliš mluvit, ale zvuk jejího hlasu by měl odpovídat celkové atmosféře. Měla by být schopna s vámi komunikovat o tom, co se vám líbí, aniž by vás taková konverzace vytrhávala z relaxace. 

Povolení dotýkat se pro náročné 

Víte, že jen doteky přijímat vám ke vzrušení a absolutní extázi nestačí? Zaměřte se na salony, kde i s touto variantou počítají a do své nabídky zařazují i tzv. pussycat masáže. Během nich budete moci laskat ty nejintimnější partie své masérky! 

Co podle vás perfektní masáži nesmí chybět? Její tzv. šťastný konec, nebo snad něco jiného? 

Leona Zíková
Latest posts by Leona Zíková (see all)