7+1 detail, které udělají z obyčejné masáže nezapomenutelný zážitek 

7+1 detail, které udělají z obyčejné masáže nezapomenutelný zážitek 

Je naprosto oprávněné mít vysoká očekávání už v momentě, kdy erotickou masáž v Praze (či jinde) rezervujete. Snad každý salon vám slibuje ty nejkrásnější dívky, které se už o výjimečný zážitek postarají. Celkový výsledek ale často nijak nemusí vyčnívat z průměru. Existuje totiž několik podmínek, které je nutno dodržet, aby se masáž proměnila v opravdový skvost. Objevte 7+1 zdánlivých drobností, které jsou při návštěvě sexy spa rozhodující! 

Vůně v místnosti

Prostředí, ve kterém se masáž provádí, musí být mimořádně příjemné a zvoucí k odpočinku. Seriózní centra věnují velkou pozornost tomu, jak masážní místnost voní. Vědí, že vhodná vůně může lidem dodat pocit důvěrné intimity, a proto se v průběhu masáže cítí mnohem příjemněji. 

Při výběru vůně lze proto využít znalosti aromaterapie. Existují totiž určité esence nebo parfémy, například jasmín, skořice a mandle, které mají schopnost stimulovat sexuální touhu. Dovedete si snad představit lepší kombinaci? 

Intimní osvětlení

Osvětlení je detail, který by se neměl nikdy přehlížet! Během masáže by mezi vámi a masérkou mělo vzniknout pouto vzájemné důvěry a atmosféra je při tom zásadní. Proto hledejte podniky, které ví, že  správným osvětlením lze posílit soukromí a podpořit relaxaci. Jen tak se totiž budete moci úplně uvolnit.

Hudba nesmí chybět

Výběr hudby představuje další z klíčových aspektů, který vede k hlubšímu stavu uvolnění. Například romantická a relaxační hudba má schopnost zbystřit smysly osoby, která si užívá čas strávený v masážní místnosti. A to bez ohledu na typ erotické masáže, kterou absolvuje. Vy si snad dokážete představit užívat si ji v hrobovém tichu? 

Masážní oleje

Smyslné laskání těla se bez nich neobejde, je však důležité vybírat je s rozmyslem. Změkčují dotyk masérky, umožňují jí po vaší pokožce plynule klouzat, ale i proniknout hlouběji do svalové tkáně. Díky tomu je zážitek z masáže příjemnější. Pozor ale na příliš silné vůně olejů, které mohou působit rušivě. Navíc ne všechny vůně jsou afrodiziakální

Zkušenosti masérky 

To, jaké pocity si z erotické masáže odnesete, záleží do značné míry na zkušenostech a dovednostech masérky. Je proto nezbytné, aby za sebou měla perfektní přípravu nejen co se týče masážních technik, ale také z hlediska jednání s klienty. To vše se odráží v míře uvolnění, kterou vám během masáže dokáže poskytnout.

Kromě toho by k jejím největším přednostem měla patřit smyslnost, elegance a individuální přístup. Pokud u ní tyto vlastnosti postrádáte, hledejte je jinde. 

Vzrušující spodní prádlo

Ta nejlepší erotická masáž by měla být svůdná ve všech svých aspektech. A i když jde primárně o smyslné doteky, dráždit by měla všechny vaše smysly. Jemné a vzrušující spodní prádlo je pastvou pro oči a navíc samo o sobě může uspokojit mnohé fantazie.

Jazyk a styl komunikace

Masérka na vás nebude příliš mluvit, ale zvuk jejího hlasu by měl odpovídat celkové atmosféře. Měla by být schopna s vámi komunikovat o tom, co se vám líbí, aniž by vás taková konverzace vytrhávala z relaxace. 

Povolení dotýkat se pro náročné 

Víte, že jen doteky přijímat vám ke vzrušení a absolutní extázi nestačí? Zaměřte se na salony, kde i s touto variantou počítají a do své nabídky zařazují i tzv. pussycat masáže. Během nich budete moci laskat ty nejintimnější partie své masérky! 

Co podle vás perfektní masáži nesmí chybět? Její tzv. šťastný konec, nebo snad něco jiného? 

Leona Zíková