Zajímavé nové byty. Horní Počernice mají co nabídnout

Zajímavé nové byty. Horní Počernice mají co nabídnout

Hledáte vhodnou oblast v Praze pro váš nový domov? Rádi zvolíte klidný okraj města s dobrou dostupností do centra? A také co nejbezpečnější a energeticky úsporné byty? Horní Počernice, to vše nabízejí. Byty vzniklé v rámci současné výstavby mají zesílenou a kvalitní tepelnou izolaci a za vytápění se tak platí opravdu minimum. Tato čtvrť dnes patří mezi moderní a vyhledávané rezidenční oblasti. Už proto, že dostupnost centra Prahy z Horních Počernic je dnes na dobré úrovni. Neodkládejte proto vaše finální rozhodnutí dlouhou dobu, jelikož poptávka je vysoká a zájem o byty v Praze neustále roste.

Nové byty Horní Počernice: možnosti

Horní Počernice prošly v posledních letech velkým rozvojem a jsou považovány za žádanou lokalitu. Rády se v nich usídlí nejen rodiny s dětmi, hledající poklidné bydlení, ale i mladí lidé, kteří potřebují kvalitní dopravu do středu města.

Horní Počernice jsou v posledních letech známy pro výstavbu nízkoenergetického bydlení ve čtyřpodlažních viladomech. Tyto domky se vyznačují elegantními prvky a přitom se vyznačují klidnou atmosférou díky značnému množství zeleně v okolí. Například developerský projekt zvaný Krásné Počernice nabízí několik bytových jednotek o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Při jeho výstavbě byly použity nejmodernější postupy s cílem snížit celkové provozní náklady na domácnost. Moderní a zajímavé bydlení nabízí rovněž novostavba Na Kopečku. Ta se vyznačuje plnou občanskou vybaveností a vynikající dostupností do centra. Nebo máte rádi rádi eleganci v kombinaci s klidem? Viladomy na Větráku spojují kvalitu a styl provedení s množstvím zeleně.

Horní Počernice a blízké okolí

Horní Počernice se nacházejí na východě hlavního města; konkrétně jsou součástí Prahy. 9. Lze zde nalézt velké množství kulturních památek. Nejznámější je Chvalská tvrz, kde se pravidelně pořádají výstavy zaměřující se na výtvarné náměty. Dále se tu konají různé akce pro děti i dospělé. Velkou oblibu si například získalo Počernické pálení čarodějnic. V Horních Počernicích je i divadelní scéna, kde pravidelně vystupují pražští herci a v létě lze navštívit Divadlo v přírodě.

Oblíbeným místem na procházku či k relaxaci jsou Chvalský lom, nedaleký les a rybník. Ten, kdeo sportuje se může stát členem několika sportovních oddílů.Nachází se zde dostatečné množství sportovišť zaměřujících se třeba na tenis, fitness nebo motokáry. Máte děti? V Horních Počernicích se nachází řada mateřských škol, základních škol různého zaměření, gymnázium a střední škola pro administrativu EU.

Nedaleko je i do nákupního centra v Letňanech s hypermarketem a širokým výběrem prodejen. Dále zde nalezneme jedno z nejmodernějších pražských obchodních středisek Černý Most a firmu IKEA.

A jak je to ve čtvrti s dopravou? Horní Počernice sice leží na okraji Prahy, dostupnost spojení do centra je však na velmi dobré úrovni. Na výběr je kombinace autobusové linky MHD navazující na zastávku metra Černý most, která je konečnou stanicí linky metra B. Zvolit lze také železniční dopravu, která jezdí přímo na pražské Masarykovo a Hlavní nádraží. Silniční doprava je zde také velice dobře zorganizovaná, Náchodskou silnicí se dostanete k nájezdu na Pražský okruh.

Patříte i vy k těm lidem, kteří rádi zahlédnou zeleň přírody a s tím si poklidně užívají bydlení na okraji města, nebo raději preferujete mít hluk velkoměsta na dosah? Tak či onak, budeme rádi, když se s námi v komentářích podělíte o váš názor!

Leona Zíková